Paslezers vervangen door keypads
05 juli 2025

Sinds deze week zijn de paslezers vervangen door keypads. Daarmee zijn de pasjes nu echt overbodig en kan iedereen via zijn of haar KNLTB ClubApp op elk moment het paviljoen in.
Hoe werkt het?
Als de deur van het paviljoen gesloten is, dan kun je vanaf nu naar binnen via je eigen persoonlijke code in de KNLTB ClubApp. Open de App, klik linksonder op 'Home' en dan verschijnt je toegangscode (zie foto onderaan). Deze ververst iedere week, dus zorg dat je je mobiel altijd bij de hand hebt en bent ingelogd in de KNLTB ClubApp.
Om welke deuren gaat het?
Niet alleen de deur van Baan 14 is te openen via de code, ook het toegangshek kun je met je eigen persoonlijke code (tijdens openingstijden) openen. Daarnaast is de commissiekamer te openen voor alle vrijwilligers. We zijn bezig om iedereen het juiste access level te geven.
Mochten er dingen niet werken, stuur dan even een mailtje naar [email protected]
Nieuwscategorieën
Reacties
Mark den Elzen 07-07-2025 11:03
Dank Afke voor het doorgeven. We zoeken het uit
Afke Venema-Algra 07-07-2025 08:50
Helaas, maandagochtend werkte het niet 😞
Florian Rens 05-07-2025 20:10
Goed geregeld! 🙌